Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamızda siz müşterilerimiz için nakliyat hizmetleri en iyi şekilde verilmektedir. Firmamız tarafından taşınan eşyalarınızın hasar görmemesi için eşyalarınız firmamızın çalışanları tarafından en iyi şekilde koruma altına alınmaktadır. Nakliye işlerinde oldukça önemli olan paketleme işlerinde kullanılmak üzere hava alabilen naylon ambalajlar içerisinde eşyalarınız iyi bir şekilde muhafaza edilmektedir. Nakliyat işleriniz için firmamızı tercih etmeniz işlerinizin kısa sürede yapılması ve zamandan tasarruf edebilmeniz açısından oldukça önemlidir. Firmamızda siz müşterilerimiz için her zaman en kaliteli nakliyat hizmeti verilmektedir.

Nakliyat sektöründe önde gelen isimler arasında yer alan firmamız sizin için her zaman uygun fiyatlarda hizmet vermektedir. Kaliteli hizmetin verildiği firmamızda müşterilerimiz için en kaliteli nakliyat hizmeti en uygun fiyata verilmektedir. Taşımacılık sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan firmamız kuruluşundan itibaren kaliteli hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Evinizdeki her türlü mobilyanın demonte ve montesi konusunda uzman marangoz arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Marangozlarımız tüm personellerimiz gibi belirli eğitim süreçlerinden geçtikten sonra gerekli sertifikaları almaya hak kazanıp işe başlarlar. İşe başladıktan sonrada eğitim programlarımız devam eder. Hangi tür mobilyanız olursa olsun demonte ve montajı konusunda endişelenmeyin…